Nowy lokal Pijalni Czekolady E.Wedel mieścić się będzie na parterze warszawskiej Galerii Mokotów, obok takich kawiarni jak: Coffeeheaven, iCoffee i Grycan.

W menu pijalni znajdują się trzy rodzaje klasycznej czekolady (klasyczna, mleczna i biała) oraz szeroki wybór smakowych czekolad (m.in. pomarańczowa, miętowa, kawowa). Specjalnością pijalni jest tradycyjna wedlowska czekolada do picia. W ofercie sieci są także desery (m.in. lodowe) oraz ręcznie robione praliny. Pijalnie Czekolady E.Wedel, nie zapominając o najmłodszych klientach, stworzyły specjalnie dla nich, menu „czekoladowa kraina dla dzieci”, które składa się z sześciu propozycji czekolad do picia oraz deserów.

Pijalnie Czekolady E.Wedel to koncept łączący działalność restauracyjno-kawiarnianą wraz z częścią sklepową. Lokale sieci, których jest obecnie 15, działają w takich miastach jak: Warszawa (sześć), Kraków (dwa), Wrocław (dwa), Gdańsk, Sopot, Białystok, Łódź, Nałęczów. Biuro firmy mieści się w Krakowie.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.