Firma obuwnicza Bagatt, podpisała umowę najmu jeszcze w grudniu 2010 roku. Włoski producent obuwia i torebek ma już kilka sklepów w Polsce, m.in. w Krakowie, Łodzi i Gdyni. Bagatt słynie z utworzonego w obrębie firmy zespołu „CENTRO STILE” – skupiającego młodych stylistów, którzy analizują najnowsze trendy w modzie oraz starają się poddać syntezie sugestie klientów w celu stworzenia najlepszych kolekcji.

Pod koniec zeszłego roku do grona najemców galerii dołączyła również firma Ette Lou. To znana marka odzieżowa, wykorzystująca w produkcji materiały z krajów uchodzących za najmodniejsze – Francji i Włoch.

Gatta podpisała umowę najmu na początku 2011 roku. W związku z debiutem w nowej lokalizacji przewidziano promocje oraz obniżki cen. – Zawsze w przypadku otwarcia nowego salonu klienci mogą liczyć na różne rabaty. Zazwyczaj wynoszą one od 30 do 50 proc. Tak też będzie w przypadku salonu w Galerii Korona Kielce – powiedział Bogdan Nowicki, dyrektor sprzedaży detalicznej Gatta.

Na trzech kondygnacjach Galerii Korona Kielce znajdzie się 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne o łącznej powierzchni 36 tys. mkw. Kawiarnie i restauracje zlokalizowane będą na wszystkich kondygnacjach centrum. Na najwyższej z nich znajdzie się ogródek gastronomiczny (food court) z rozległym widokiem na wszystkie poziomy obiektu. Ostatnie trzy poziomy budynku przeznaczone będą na parking samochodowy, mieszczący ponad 1,2 tys. miejsc postojowych. Komercjalizacją galerii zajmuje się firma Libra Project.