Będzie to drugi outlet hiszpańskiego dewelopera w Warszawie, a piąty w Polsce. Powierzchnia do wynajęcia w nowym centrum wyniesie ponad 14 tys. mkw., powstanie na niej 90 sklepów. Oprócz centrum na Białołęce Neinver buduje w Polsce jeszcze trzy obiekty: Galerię Katowicką, Park Futura w Krakowie oraz centrum outlet w Szczecinie.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Aktualnie Neinver prowadzi działalność w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.

W naszym kraju firma aktywnie działa od 2000 roku. Neinver wprowadził do Polski koncepcję centrum outlet, otwierając w 2002 w Warszawie pierwsze centrum handlowe tego typu – centrum outlet Factory. Obecnie – jest liderem tego segmentu na polskim rynku. Neinver wprowadził również koncept Futura Park, nową formułę handlową łączącą centrum outlet i park handlowy.

Neinver zarządza „IRUS European Retail Property Fund”, który jest jednym z największych prywatnych paneuropejskich funduszy na rynku nieruchomości.