Sieć marketów POLOmarket ma aktualnie 303 sklepy w całej Polsce. Właściciele marki nie rezygnują jednak z planów dalszego rozwoju. Na stronach internetowych POLOmarketu można przeczytać, że firma wciąż poszukuje nowych nieruchomości. Tym razem plany powiększenia liczby sklepów dotyczą pięciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Członek GK POLOmarket – Invest Group, ogłosił, że Grupa poszukuje generalnego wykonawcy nowych inwestycji.

POLOmarket to polska sieć sklepów spożywczych, której placówki zlokalizowane są w 14 województwach. Firma istnieje w Polsce od 13 lat. W 1997 roku pięciu właścicieli 27 sklepów z Inowrocławia, Torunia, Świecia, Płocka i Konina postanowiło połączyć swoje siły i kapitały. W ten sposób powstała sieć POLOmarket. Ilość sklepów stale wzrasta: w 2003 roku pod szyldem POLOmarket działało 118 placówek, w roku 2009 liczba ta wzrosła aż do 283. Dynamiczna ekspansja terytorialna jest także wynikiem przejęcia sklepów krakowskiej sieci ABC oraz placówek wcześniej należących do PSS.

POLOmarket jest jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko-pomorskim. W skali całego kraju zatrudnia ponad dziewięć tysięcy osób. W Centrum Logistycznym w Giebni niedaleko Pakości pracuje natomiast 900 osób, w tym magazynierzy obsługujący jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 42 tysiące metrów kwadratowych. Codziennie 67 ciężarówek wyjeżdża z Giebni, wiozących nabiał, tłuszcze, wędliny, owoce i warzywa do sklepów usytuowanych w całej Polsce.