16 stycznia o godz. 12.00 w Palmiarni, Marta Grzywacz oraz Piotr Jaworski z RMF FM spotkają się i porozmawiają o kulisach powstawania filmu, zarówno z twórcami, jak i aktorami. Gośćmi audycji na żywo będą m.in.: reżyser i scenarzysta Piotr Wereśniak, producentka i scenarzystka – Ilona Łepkowska, a także odtwórcy głównych ról: Piotr Adamczyk, Małgorzata Foremniak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka oraz Anna Mucha.

Będzie to także okazja dla fanów, by zadać pytania, zdobyć autografy i gadżety filmowe.

Tego samego dnia, o godz. 17:00 w Sali VIP w Cinema City Bonarka odbędzie się premiera filmu. Po seansie aktorzy „Och, Karol 2” będą podpisywali zdjęcia i plakaty oraz spotkają się z widzami.

Zaproszenia na uroczystą premierę można wygrać w mediach, natomiast tych, którym nie uda się zdobyć wejściówek na galę, Bonarka zaprasza o godz. 17.30 na kolejny pokaz filmu, który w repertuarze Cinema City Bonarka film zagości od 21 stycznia.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów.