Budowa centrum handlowego FMZ Lublin u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej rozpocznie się w lutym. Zakończenie realizacji zaplanowano już na październik br. Jak zapowiadają inwestorzy, ma to być niewielki kompleks, składający się z dwóch budynków – pierwszy będzie dysponował powierzchnią ponad 8,9 tys. mkw., a drugi ma liczyć nie więcej niż 5 tys. mkw.

W większym obiekcie będzie się mieścić market budowlany Praktiker. Najemcy mniejszego budynku nie są jeszcze oficjalnie znani. W tej sprawie wciąż trwają negocjacje i rozmowy handlowe z klientami z sektorów: odzieżowego, kosmetycznego, sportowego i RTV, informują przedstawiciele firmy UBM.

Wywodząca się z Austrii firma UBM Polska, jest obecna na naszym rynku od 1993 roku, z sukcesem projektując i realizując duże i prestiżowe projekty. Spółki z grupy UBM zajmują się działalnością deweloperską, projektową, budowlaną oraz facility management. Świadczone przez nie usługi obejmują wszystkie fazy opracowywania projektu, włącznie ze sprzedażą inwestorom instytucjonalnym lub indywidualnym. UBM w Polsce aktywnie działa na rynku nieruchomości komercyjnych, hotelarskich oraz nieruchomości mieszkaniowych. Firma posiada trzy oddziały zlokalizowane w głównych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.