Wyróżnienia Forum Najemców zostaną wręczone w ramach konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011.

Monika Pyszkowska jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutnicza w Krakowie, gdzie realizowała studia z zakresu zarządzania nieruchomościami. Dodatkowo ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie n. Odrą.

Z firmą ECE Projektmanagement związana jest od roku 2002. W trakcie tej współpracy sprawowała funkcję dyrektora Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie oraz dyrektora Centrum Handlowego Galeria Dominikańska we Wrocławiu. Przez ostatnie trzy lata była dyrektorem Centrum Handlowego Galeria Krakowska. Do jej obowiązków należały: opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej centrum, reporting inwestorski, kontakty z najemcami, PR, optymalizacja mixu branżowego najemców, odpowiedzialność za budżet reklamowy i eksploatacyjny.

Od stycznia 2011 roku Pyszkowska jest dyrektorem Centrum Handlowego Galeria Kaskada w Szczecinie (w budowie).
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !