Centrum powiększy się o 20 tys. mkw. pow. GLA

– AEW Europe prowadzi intensywne prace przygotowawcze zmierzające do powiększenia przestrzeni handlowej galerii. Aktualnie stara się o pozwolenie na budowę. Uwzględniając fakt, że będzie to powiększenie żyjącego obiektu, nie będzie to łatwe zadanie. Mogę powiedzieć jedynie, że w niedługim czasie media zostaną poinformowane o kolejnych etapach prac – mówi Antoni Krzątała, prezes zarządu BNP Paribas Real Estate Property Management, firmy która zarządza obiektem.

Inwestorzy są przekonani, że potencjał lokalizacji jest ogromny. – Żadne warszawskie centrum handlowe położone tak blisko śródmieścia, nie ma już praktycznie miejsca na rozbudowę. Z uzyskanych warunków zabudowy wynika, że Wola Park urośnie o ok. 20 tys. mkw. GLA. – informuje Krzątała.

Centrum handlowe Wola Park to kompleks handlowy, który powstał w 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się m.in. takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Big Star, C&A, Deichmann, Duka, Esprit, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Mango, Mexx, Nine West, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Tatuum, Venezia, Vistula, Wallis, ZARA.

Wola Park posiada również ofertę rozrywkową, bogaty wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness – Calypso z kortami do squasha. Parkingi wokół obiektu mogą pomieścić ponad 3 tys. samochodów.