– 12 stycznia 2011 roku Piotr Kulawiński złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji. Piotr Kulawiński swoją decyzję umotywował względami osobistymi. W związku z ww. rezygnacją Rada Nadzorcza Redan SA, na posiedzeniu w dniu 12 stycznia 2011 roku, podjęła uchwałę o powierzeniu funkcji prezesa zarządu ppółki Boguszowi Kruszyńskiemu – czytamy w komunikacie Redanu.

Nowy prezes zapewnił od razu, że Redan najprawdopodobniej zrealizuje ubiegłoroczne prognozy zysku. W 2011 roku zapowiada ich poprawę, ale oficjalnych danych możemy spodziewać się dopiero 25 stycznia.

Bogusz Kruszyński ze spółką Redan jest związany od 2003 roku. Początkowo pełnił funkcję dyrektora finansowego. W roku 2005 objął stanowisko wiceprezesa zarządu.

Kruszyński ma 39 lat. Jest absolwentem wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada certyfikat Executive MBA zdobyty w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego współpracującego z Uniwersytetem Maryland.

Redan SA zajmuje się projektowaniem, produkcją, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Funkcjonuje w ramach Grupy Kapitalowej, w której poszczególne spółki zajmują się rozwojem i sprzedażą popularnych marek odzieżowych takich jak: Top Secret, Troll, Textilmarket i najnowszą Drywash.