To kolejny punkt gastronomiczny, który w najbliższym czasie zostanie otwarty w galerii Gemini Park w Tarnowie. W styczniu swoją ofertę dla klientów centrum udostępniła sieć pizzerii Dominium. Jak podkreśla Krzysztof Brączek – zastępca dyrektora Gemini Park Tarnów, nie są to ostatnie podpisane kontrakty: – Cieszy nas popularność części gastronomicznej naszego centrum. Cały czas prowadzimy negocjacje z kolejnymi uznanymi na rynku najemcami. Już wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych umowach.
 
Właścicielem marki Sphinx, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka Sfinks Polska. Jest ona trzecią co do wielkości pod względem przychodów siecią gastronomiczną w Polsce. Spółka Sfinks zarządza 93 restauracjami Sphinx w całej Polsce i za granicą, 9 restauracjami Chłopskie Jadło i 6 restauracjami WOOK.

W części gastronomicznej Gemini Park Tarnów znajdują się m.in. restauracja KFC (140 mkw), kawiarnia lodziarnia Cafe Kenya (147 mkw.), Grand Kebeb (43 mkw.), znana lokalna restauracja Fabryka Smaku (107 mkw.),serwująca dania z kuchni polskiej a także wspomniana już pizzeria Pizza Dominium (170 mkw). Łącznie powierzchnia gastronomiczna w Gemini Park Tarnów liczy około 700 mkw.
Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting wspólnie z GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o., która jest jednocześnie zarządcą centrum.