Panel dyskusyjny: Efektywna strategia – marketing centrów handlowych, zorganizowany w ramach najbliższej konferencji wydawnictwa B2B BROG Media Biznesu, odbędzie się z udziałem Macieja Łączkowiaka, manager ds. ekspansji sieci detalicznej YES. To on ostatecznie będzie reprezentować firmę.

Maciej Łączkowiak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z branżą handlową jest związany od 10 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w dziale finansowym w McLane Polska Sp z o.o. Następnie rozwijał dilerską sieć punktów PTC ERA. Obecnie, od pięciu lat odpowiedzialny jest za strategię rozwoju sieci YES opartej o system franczyzowy. Tu kieruje działem ekspansji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie kontrolingu finansowego, w tym oceny ryzyka inwestycyjnego.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !