Agnieszka Grabowiecka-Łaszek z PKO BP będzie uczestniczyć w panelu dyskusyjnym na temat finansowych podstaw rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce.

Agnieszka Grabowiecka-Łaszek to absolwentka SGPiS-SGH, doktorat obroniony także na tej uczelni. Od 1997 roku do dziś pracuje jako analityk sektorowy w PKO BP. Obecnie odpowiada za koordynowanie i przygotowywanie analiz i prognoz branżowych dla potrzeb pionu korporacyjnego i pionu ryzyka kredytowego banku, monitoruje rynek budowlany oraz rynek nieruchomości. Wcześniej, w latach 1980-1996 była pracownikiem naukowym Instytutu Kształtowania Środowiska, następnie Instytutu Gospodarki Mieszkaniowej. Grabowiecka-Łaszek jest autorką publikacji naukowych z zakresu uwarunkowań zróżnicowań regionalnych warunków życia ludności, analiz mieszkalnictwa i budownictwa, a także komentarzy dotyczących sytuacji różnych branż gospodarki.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !