Wiceprezes spółki LPP SA poinformował, że IV kwartał 2010 roku był dla firmy najbardziej korzystny sprzedażowo ze wszystkich w tym roku. Firma szacuje, że zysk w 2011 roku będzie o kilkadziesiąt procent wyższy niż w ubiegłym, kiedy to przychody firmy wyniosły 2,06 mld zł.

Wiceprezes LPP SA Dariusz Pachla powiedział, że szacuje, iż marża ze sprzedaży utrzyma się na tym samym poziomie, co w ubiegłym roku. Jest to możliwe, pomimo wzrostu cen surowców o około 7 proc. Według Dariusza Pachli najważniejsza w tym względzie jest korzystna relacja kursów walutowych.

W ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2010 r. obroty spółki odzieżowej LPP wyniosły 906,1 mln zł. W salonach Reserved zrealizowano sprzedaż w wysokosci 470 mln zł, zaś w placówkach Cropp Town w wysokosci 177 mln zł. Sprzedaż zrealizowana w I półroczu w sklepach House wyniosła 126 mln zł, zas w sklepach Mohito 28 mln zł a Esotiq 18 mln zł. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w październiku tego roku wyniosły już około 214 mln zł.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży, a także obuwia (między innymi w salonach sieci Reserved). Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również zaplecze projektowe dla marek Reserved, Cropp i Esotiq. Firma LPP SA posiada również swój oddział w Krakowie, gdzie znajduje się zaplecze projektowe dla marek House i Mohito.