Wyprzedaż w sklepach Komfort potrwa do końca lutego 2011 r. lub do wyczerpania zapasów.
Wśród towarów objętych promocją znajdziemy dywany, wykładziny dywanowe i elastyczne, panele i drobne akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 70 proc.

– Zimowa wyprzedaż to okazja dla klientów, aby nabyć nasze produkty w niższych cenach. Dodatkowo każdy produkt objęty promocją specjalnie oznaczyliśmy „wyprzedażową gwiazdką”, by klient szybko i sprawnie mógł odnaleźć to czego szuka – mówi Anna Heimberger, dyrektor marketingu w Sklepach Komfort. – Ponadto, kupując towary od razu z usługą montażu, można dodatkowo zaoszczędzić płacąc za wszystko 12 proc. taniej – mówi.

Od 17 stycznia 2011 roku rusza ogólnopolska kampania reklamowa wspierająca akcję. Informacja o wyprzedaży pojawi się w telewizji oraz w radio. 15-sekundowe telewizyjne spoty zostaną wyemitowane m.in. w stacjach TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TV4, AT Media oraz stacjach tematycznych.

30-sekundowe spoty radiowe zostaną wyemitowane w ogólnopolskich stacjach RMF FM, Radio ZET,
PR 3, Eska Złote Przeboje. W sklepach akcja będzie komunikowana na materiałach POS, takich jak plakaty i bannery. Informacja o akcji pojawi się również na lokalnych billboardach.

Za kreację spotów telewizyjnych i radiowych odpowiada Agencja RED8, zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Starlink.