Po przyjściu do firmy Agnieszki Sosnowskiej, dział Badań i Analiz w Jones Lang LaSalle liczy sześciu pracowników w warszawskim biurze, dodatkowo wspomaganych przez osoby pracujące zdalnie, które odpowiadają za aktualizację bazy danych.

Agnieszka Sosnowska będzie pracowała razem ze starszym analitykiem nad raportami i publikacjami.
Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle Agnieszka pracowała w firmie Ernst&Young Real Estate Advisory Group na stanowisku analityka, gdzie odpowiadała za przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji dotyczących rynku nieruchomości w Polsce i w wybranych miastach Europy Środkowo-Wschodniej (rynek biurowy, handlowy, magazynowy, mieszkaniowy, hotelowy i grunty).

Agnieszka Sosnowska ukończyła studia magisterskie na kierunku Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobyła dyplom z zarządzania na studiach podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości. Zespoły ekspertów oferuje kompleksowe usługi z zakresu nieruchomości umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem w nieruchomości. Jones Lang LaSalle obsługuje klientów w 60 krajach w 750 lokalizacjach na świecie, w tym posiadając sieć 180 biur korporacyjnych.