Andrzej Wilczewski, prezes zarządu, Arkady sp. z o.o.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni w Złotych Tarasach. DTZ posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu powierzchniami handlowymi i biurowymi. Tylko na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy DTZ przejął w zarządzanie 9 centrów handlowych – mówi Michał Muc, dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. – To unikalny projekt, który podkreśla nasz dynamiczny rozwój w obszarze usług property management. W chwili obecnej posiadamy 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych w naszym portfolio w Polsce. Tak duży portfel nieruchomości, którymi zarządzamy, jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez DTZ – dodaje.

Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych kompleksów handlowo-biurowych w Polsce, który mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się tutaj ponad 200 sklepów na powierzchni 65,5 tys. mkw. (GLA). Swoje sklepy mają tutaj takie sieci handlowe jak m.in.: Van Graaf, Marks & Spencer, H&M, Zara czy Saturn. Na terenie kompleksu znajduje się Multikino, strefa rozrywki oraz liczne bary i restauracje .

DTZ jest międzynarodową firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tys. osób w biurach zlokalizowanych w 140 miastach w 42 krajach. Firma działa na rzecz międzynarodowych firm, instytucji finansowych, deweloperów, inwestorów oraz rządów.
W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 r. na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.