Bytomska Galeria Agora została wyróżniona w ramach konkursu Shopping Center Awards 2011. Znalazła się wśród trzech obiektów nominowanych w kategorii Koncept roku.

Decyzja o tym, który z obiektów zostanie zwycięzcą, zapadnie podczas najbliższego oficjalnego spotkania jury konkursu, które zostało zaplanowane na 21 stycznia br. Wyniki ustaleń jury poznamy 3 lutego podczas konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011.

Galeria Agora jest pierwszą tak nowoczesną inwestycją o charakterze handlowo-usługowym na terenie Bytomia. Budowę rozpoczęto w 2008 roku, a przekazanie obiektu do użytkowania nastąpiło 15 listopada 2010 roku. Wartość inwestycji wynosiła około 90 mln euro. Inwestorem i deweloperem projektu jest firma Braaten+Pedersen plus Partners, a generalnym wykonawcą – spółka Erbud.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !