Taurino to autorska pracownia jubilerska, mogąca poszczycić się 30-letnim doświadczeniem, którą cechuje wysoki prestiż i szeroki asortyment. – Biżuteria, jaką oferujemy, jest tak naprawdę na każdą kieszeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnością zakładu będą obrączki i pierścionki zaręczynowe. Poza tym mogę nadmienić, że będziemy dysponować sporą, unikalną ofertą związaną z krzemieniem pasiastym w srebrze. Jest to produkt bardzo wysokiej jakości – zapowiada Michał Pożoga, właściciel Taurino.

Pracownia podpisała umowę najmu z Librą Project, odpowiedzialną za komercjalizację galerii, pod koniec grudnia ubiegłego roku. – Na dzień dzisiejszy mamy tylko jeden punkt, naszą siedzibę w centrum Kielc. Salon w Galerii Korona Kielce będzie drugim punktem w mieście – dodaje Michał Pożoga.

– Bardzo cieszymy się z faktu, że do grona naszych najemców dołączają również firmy z Kielc. Chcemy, aby w galerii klienci znaleźli szeroki przekrój marek zarówno tych rozpoznawalnych globalnie, ale także tych najlepszych, związanych z Kielcami, znanych mieszkańcom i cieszących się ich zaufaniem – wyjaśnia politykę komercjalizacji Michał Tur, manager ds. marketingu galerii Korona Kielce.

W centrum handlowym Korona Kielce sklepy rozmieszczone zostaną w tematycznych alejkach. W alejce z biżuterią, oprócz pracowni Taurino, znajdzie się również sklep W.Kruk, który oficjalnie potwierdził podpisanie umowy z galerią na początku tego roku.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !