– W całej Galerii znajdzie się ponad 140 sklepów i punktów gastronomicznych – powiedziała portalowi gs24.pl Monika Pyszkowska, przedstawiciel firmy ECE. Ostatnio do grona najemców dołączyły marki: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti, Cubus, Colloseum, Pandora, Swiss, Time Trend, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok, Heavy Duty.

Galeria Kaskada jest w trakcie budowy. Jak powiedział Florian Habeck z kierownictwa projektu firmy ECE Projektmanagement Polska, zima pokrzywowała plany budowlańcom, ale nie będzie opóźnień w oddaniu obiektu do użytku. – Kończymy teraz stawianie trzeciej kondygnacji galerii. Od ulicy Obrońców Stalingradu osiągnęliśmy już końcową wysokość obiektu. Teraz sprowadziliśmy i zainstalowaliśmy osobny dźwig, który będzie pracował wyłącznie przy budowaniu narożnika. To będzie jedno z trudniejszych zadań. – dodaje Habeck.

Funkcję generalnego wykonawcy inwestycji powierzono firmie Strabag Polska, współpracującej z około 90 dostawcami i podwykonawcami, w tym około 40 podmiotami ze Szczecina i jego okolic. Wraz z otwarciem Galerii, w Szczecinie przybędzie prawie 1500 nowych miejsc pracy.

Galeria Kaskada powstanie w samym centrum Szczecina. Otwarcie obiektu przewidziano na jesień 2011 roku. Całkowita wartość inwestycji wyniesie ponad 180 mln euro. W galerii na 43 tys. mkw. powierzchni wynajmu znajdzie się ponad 140 sklepów. Ponadto do dyspozycji klientów oddanych zostanie około 1 tys. miejsc parkingowych.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !