Raport Odpowiedzialnego Biznesu w Polsce 2010 to doroczna publikacja Stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu, będąca podsumowaniem zaangażowania firm w realizację zasad odpowiedzialności oraz przeglądem inicjatyw związanych z CSR w danym roku. Główny trzon raportu to dobre praktyki CSR.

W tym roku na liście Forum Odpowiedzialnego Biznesu, ma się szansę znaleźć Bonarka City Center.
BCC realizuje politykę firmy społecznie odpowiedzialnej oraz angażuje się w akcje charytatywne, wpisujące się w ideę „Bonarka otwarta na dobre”. Samodzielnie inicjując przedsięwzięcia społeczne, które są częścią strategii biznesowej, organizuje między innymi wydarzenia kulturalne czy sportowe (np. bezpłatne warsztaty szachowe, spektakle w Teatrze Małego Widza, Bonarka Word Cup), ale również włącza się w projekty dobroczynne, prowadzone przez firmy oraz krajowe organizacje pozarządowe.

Najważniejszym osiągnięciem 2010 roku było stworzenie placówki edukacyjno-wychowawczej dla młodzieży, zlokalizowanej w centrum handlowym, a działającej pod skrzydłami Stowarzyszenia Siemachy. Jest to innowacyjna inwestycja, która pokazuję nową rolę galerii handlowej. Pierwsze zajęcia w placówce przewidziane są na marzec. 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !