Nowa galeria ma powstać przy ulicach: Kościelnej i Armii Krajowej. Grunty pod inwestycję firma zakupiła pod koniec września ubiegłego roku. W wypowiedzi dla Echa Dnia przedstawicielka spółki Inwestor – Katarzyna Dejenka poinformowała, że nowe centrum będzie nosić nazwę Galeria Kamienna. Firma Inwestor planuje wybudowanie małej, miejskiej galerii na wzór zarządzanego przez nią centrum w Skarżysku-Kamiennej. Szczegóły związane z planami budowy obiektu inwestor ma przedstawić wiosną.
 
Najprawdopodobniej będzie to trzypiętrowy budynek z parkingiem podziemnym. Być może jeszcze pod koniec tego roku obiekt zostanie oddany do użytku. W Galerii Kamiennej mają powstać restauracje i mniejsze punkty gastronomiczne. Swoje sklepy otworzy także sieć Empik, Reserved i Orsay. W pobliżu galerii pojawi się martek spożywczy.

Firma Inwestor zajmuje się działalnością finansową, w tym obrotem i pośrednictwem w obrocie papierami wartościowymi oraz przedwojennymi obligacjami. Spółka działa także na rynku nieruchomości we wschodniej i centralnej Polsce. Jej sztandarową inwestycją jest położone w ścisłym centrum Białej Podlaskiej Centrum Handlowe Rywal o powierzchni 13,5 tys. mkw. oraz położone w centrum Skarżyska-Kamiennej Centrum Handlowe Hermes o powierzchni 13,8 tys. mkw.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !