Promocja obejmuje wiele różnych artykułów. Akcesoria i okulary po atrakcyjnych cenach oferują: Świat Spinek, Ocular Canada 2, Vision Express. Atrakcyjne ceny obuwia przygotowały m.in.: CCC, Venezia, Lesta Shoes. Designerskie drobiazgi do domu w niższych cenach można nabyć w sklepie FLO, zaś zabawki dla dzieci w sklepie Toy Planet. Pralnia Biała Róża oferuje usługę prania dwóch sztuk odzieży w cenie jednej.
 
Wyprzedaże zimowe w Galerii Przymorze potrwają w niektórych sklepach nawet do końca lutego 2011.
Wraz z Wyprzedażami w Galerii Przymorze ruszył konkurs dla klientów, w którym do wygrania są bony zakupowe dla autorów najlepszych haseł reklamowych.

Galeria Przymorze jest centrum handlowym zarządzanym przez King Sturge – niezależną firmę doradczą działającą na rynku nieruchomości w Europie (posiada 46 biur w 12 krajach europejskich). King Sturge zatrudnia przeszło 3800 pracowników w 165 własnych i stowarzyszonych biurach na całym świecie. Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii, najważniejsze miasta Europy kontynentalnej, a także Stany Zjednoczone i Kanadę, które są obsługiwane przez partnerów handlowych z King Sturge CORFAC International. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Chinach, Indonezji, Malezji i Singapurze. 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !