Konkurs związany jest z wystawą malarstwa trójwymiarowego prezentowanego w bydgoskiej galerii. Polega on na zrobieniu zdjęcia z wybranym obrazem prezentowanym na wystawie Street Art 3D i zamieszczeniu go na fanpage’u wystawy: facebook.com/streetart3d. Zdjęcia można zrobić wyłącznie w trakcie trwania wystawy, a więc do 30 stycznia 2011 r., natomiast na zamieszczenie ich na facebooku mamy czas do 4 lutego 2011 r. Nagrodzone zostaną te fotografie, które otrzymają najwięcej głosów „lubię to”. Nagroda główna w konkursie to przedpłacona karta podarunkowa o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Rondo. Oprócz niej ufundowano także pięć kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda.

Zdjęcia wykonane z obrazem 3D prezentującym żużlowca dodatkowo powalczą o wyróżnienia. Będą one przyznawane przez Komisję Konkursową, w której zasiądzie między innymi przedstawiciel dyrekcji CH Rondo oraz przedstawiciel ŻKS Polonia Bydgoszcz. Najważniejszym wyróżnieniem jest VIP-owskie zaproszenie dla dwóch osób na dowolne zawody żużlowe rozgrywane na stadionie Polonii w Bydgoszczy. Zaproszenie to uprawnia do bezpłatnego wstępu na Trybunę Główną i gwarantuje możliwość wejścia do parkingu żużlowego, odwiedzenia boksu Tomasza Gapińskiego i porozmawiania z żużlowcem. Ci, którym nie uda się zdobyć zaproszenia, mogą jeszcze liczyć na otrzymanie kuponu rabatowego umożliwiającego zakup biletu tańszego o 30 proc. na zawody tradycyjnie inaugurujące sezon żużlowy w Polsce.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.chrondo.pl oraz w Centrum Handlowym Rodno przy punkcie z ekspozycją „Wodospadu”.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !