W galerii powstanie około 100 sklepów

– Cieszymy się z obecności marki H&M w Porto 55 i wierzymy, że sklep ten stanie się jednym z ulubionych miejsc zakupów mieszkańców Elbląga – mówi John Kristensen, prezes Sjaelso Poland.

H&M to największa firma odzieżowa na świecie z siedzibą w Sztokholmie posiada około 2,2 tys. sklepów w 38 krajach. Oferuje modne ubrania dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Dewiza firmy: “Moda i jakość po najlepszej cenie”. Dla H&M kolekcje tworzyli m.in.: Madonna, Stella McCartney, Victor & Rolf, Karl Lagerfeld, Kylie Minogue, Rihanna, Rei Kawakubo, Matthew Williamson, Sonia Rykiel, Jimmy Choo, a także Roberto Cavalli i Lanvin.

Galeria Porto 55 powstaje w ścisłym centrum Elbląga. Galeria Porto 55 będzie posiadać 22 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej w samym centrum Elbląga. Znajdzie się tam około 100 sklepów najlepszych marek, w tym sklepy odzieżowe, obuwnicze, kosmetyczne, sportowe, ze sprzętem RTV ADG, supermarket jak również kawiarnie i restauracje oraz wiele innych usług, w tym miejsca na rozrywkę i relaks. Projekt Porto 55 realizuje duński deweloper Sjaelso Poland. W styczniu br. inwestor rozpoczął już prace na działce w centrum Elbląga u zbiegu ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej. Komercjalizację obiektu prowadzi firma Mallson Polska.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !