Głównym celem akcji „Zadbaj o swoje serce!” jest ułatwienie dostępu do lekarzy oraz profilaktyka kardiologiczno-dietetyczna w zakresie wykonywania badań EKG, badań cholesterolu, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia, wskazań właściwej diety, zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Pacjenci są również diagnozowani pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego.

Organizatorzy akcji chcą uświadomić społeczeństwu, jak ważne są regularne badania oraz dbałość o własne zdrowie poprzez aktywny styl życia, który pomaga zapobiegać otyłości oraz innym chorobom tak silnie dotykającym teraz nasze społeczeństwo.

Projekt „Zadbaj o swoje serce!” jest jedną z największych inicjatyw, oferujących bezpłatne badania serca w całej Polsce. W tym roku po raz pierwszy do akcji włączyła się Galeria Zdrój Carrefour w Jastrzębiu Zdrój.

Wszyscy zainteresowani, którzy w dniu 23 stycznia (najbliższa niedziela) odwiedzą jastrzębską galerię będą mogli bezpłatnie skorzystać z badań oraz konsultacji lekarskich i dietetycznych, uzyskując tym samym informacje na temat zdrowego stylu życia i odpowiednio zbilansowanej diety korzystnej dla ich stanu zdrowia.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !