Akcja w Renomie trwać będzie przez całą sobotę w godzinach 12.00-19.00. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie pięć psów oraz 10 kotów, które poszukują nowych właścicieli.

W czasie trwania akcji, na poziomie +2, na wszystkich miłośników zwierząt czekać będzie wiele atrakcji. Grzegorz Grygiel z ośrodka MedVet wyświetli filmy o zwierzętach egzotycznych i opowie o ich hodowli w warunkach domowych. Profesjonalni fryzjerzy bezpłatnie ostrzygą psy, szkoleniowcy z Fundacji 2plus4 zaprezentują pokaz posłuszeństwa psów, a lek. wet. Anna Chodorowska będzie udzielać bezpłatnych porad weterynaryjnych.

Również w ten dzień Schronisko dla Koni Tara będzie kwestować na rzecz ratowania koni, a Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przeprowadzi zbiórkę pieniędzy, które zostaną przekazane w całości na pokrycie kosztów leczenia oraz ratowania bezdomnych zwierząt.

Dla najmłodszych miłośników zwierząt na poziomie +2 czekać będą specjalistki od malowania twarzy oraz konkursy plastyczne z nagrodami. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie przedstawienie „Przygody kotki Czi, prezentowane również na drugim poziomie.

Zwierzęta przeznaczone do adopcji można oglądać na facebooku na FanPage’u domu handlowego Renoma. 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Zapraszamy do udziału !