– Ppojawił się pomysł powiększenia powierzchni handlowej. Co prawda nie mamy zbyt wielu możliwości, ale rozmowy z inwestorem w tej sprawie już trwają. Myślimy o dołożeniu ok. tysiąc mkw. powierzchni w bardzo ciekawej koncepcji. Nic więcej na tym etapie powiedzieć nie mogę – zdradza Antoni Krzątałą, prezes zarządu BNP Paribas Real Estate Property Management, firmy która zarządza warszawskim Klifem.

Centrum handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 12. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. powierzchni, oferuje ponad 100 salonów i butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak butiki jak: Baldinini, Guess, IceIceberg, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues czy Marella.

AEW Europe jest przodującym europejskim inwestorem na rynku nieruchomości, zatrudniającym ponad 260 profesjonalistów w 11 biurach w Europie (Barcelona, Bukareszt, Budapeszt, Dusseldorf, Londyn, Luksemburg, Mediolan, Paryż, Praga, Sztokholm oraz Warszawa). Firma, wspólnie ze swoimi siostrzanymi oddziałami w Ameryce Północnej i Azji, zarządza nieruchomościami o łącznej wartości około 30 mld euro. AEW Europe jest filią Natixis Global Asset Managmenet tworzącej rozległą, międzynarodową sieć powiązań z inwestorami, właścicielami nieruchomości, deweloperami oraz wynajmującymi.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !