Nowy lokal Burger King mieści się na drugim piętrze centrum handlowego i zajmuje ok. 100 mkw. Restauracja urządzona jest w industrialnym stylu. Elementy wyposażenia wnętrza wykonane są z metalu, cegieł, ciemnego drewna oraz betonu, a dominującymi kolorami są nasycona czerwień, ciemny i jasny brąz oraz odcienie kremowe.

Centrum handlowe Agora Bytom zostało otwarte w połowie listopada 2010 roku. W pierwszym tygodniu galerię odwiedziło 230 tysięcy osób. Pięciokondygnacyjny obiekt o powierzchni 57 tys. mkw. łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Prócz Burger Kinga w restauracji działają także punkty United Chicken, Solo Pizza, azjatycka restauracja Guty i samoobsługowa Wyspa Smaku.

Burger King to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca burgery grillowane na ogniu. Pierwsza restauracja Burger King została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. Sieć obejmuje 12 tys. restauracji w ponad 73 krajach na całym świecie.

Marką Burger King w Polsce zarządza AmRest Holdings. Firma ta zarządza także markami: Pizza Hut i Rodeo Drive w segmencie casual dining oraz KFC, Starbucks i freshpoint w Europie Środkowo-Wschodniej i Wschodniej. W Stanach Zjednoczonych AmRest posiada sieć restauracji casual dining Applebee’s.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !