Lancerto swoim asortymentem uzupełni ofertę sklepów z klasyczną modą męską. Znajdzie się w bliskim sąsiedztwie innych salonów z tego segmentu: Bytom i Sunset Suits.

Lancerto to polska marka odzieżowa powstała w 2007 roku. Jednym z jej właścicieli są Zakłady Odzieżowe VIPO z Łańcuta, które szyją garnitury dla międzynarodowych marek i domów mody.

Strategia Lancerto zakłada stworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej, skupionej w 19 największych miastach Polski. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, Litwie, Łotwie oraz Estonii. Salon w Galerii Wisła w Płocku jest 16. sklepem firmowym.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".
 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !