Akcesoria marki STAMPS to oryginalna biżuteria modułowa, która kształtem i rozmiarem przypomina znaczki pocztowe. Pierwszy STAMPS powstał w 1996 roku. Miał postać pionowego paska z odrywanymi czterema znaczkami o 36 motywach. Obecnie w ofercie STAMPS znajdują się również unikatowe bransoletki oraz torebki.

„Znaczki na czasie” można nabyć w komplecie lub jako pojedynczą serię. Nowe wzory pojawiają się co najmniej dwa razy w roku, ale nie można też zapomnieć o limitowanych edycjach nawiązujących do ważnych wydarzeń, których twórcami są znani graficy, rysownicy i publicyści. Wśród projektów pojawiły się m.in.: unikatowe grafiki związane z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, akcji wspierającej wolny Tybet oraz słynny bohater Tytus, w wykonaniu Papcia Chmiela. Ukazała się także seria „Miasto Kraków” – stolica Małopolski jako pierwsze miasto w Polsce, zdecydowała się na tak oryginalną promocję.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !