Od początku tygodnia klienci CH Sadyba Best Mall mają dostęp do asortymentu z segmentu wyposażenia i dekoracji wnętrz. Sklep jest zlokalizowany na parterze obiektu.

Na pierwszych klientów od razu czekały atrakcyjne zniżki cenowe – rabaty sięgały nawet 70 proc. Akcja wyprzedażowa w Home&You będzie kontynuowana do końca stycznia 2011 roku.

Home&You to marka stworzona dla osób, które marzą o oryginalnych i pięknych wnętrzach, zapewniają przedstawiciele sieci. W ofercie znajdują się zarówno naczynia stołowe, tekstylia domowe (np. pościel, poszewki, ręczniki, koce czy narzuty) jak i mnóstwo dodatków (m.in. lampy, świece, wazony oraz ramki na zdjęcia itp.). Dla wygody klientów produkty pogrupowane są według kategorii: salon, kuchnia i jadalnia, łazienka, sypialnia. Całość dostępna jest w zróżnicowanej stylistyce, dzięki czemu każdy może odnaleźć tu coś dla siebie.

Sadyba Best Mall jest zlokalizowana w Warszawie przy ul. Powsińskiej 31. W swojej ofercie posiada blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych. Wśród nowych najemców są m.in. Camicissima, Kwiaciarnia „W te pędy”, L’occitane, Mothercare, Ochnik, Paris Optique, Promod, TATUUM, Top Press oraz Unisono. Galeria dysponuje też częścią rozrywkową. Mieści się tu kino Cinema City, a także trójwymiarowe kino Orange Imax. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !