Nowym partnerem został Marek Noetzel, starszy negocjator, Associate w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Studiował również w Instytucie Technologicznym w Dublinie (Dublin Institute of Technology) na Wydziale Biznesu i Marketingu oraz na Uniwersytecie Hallam w Sheffield (Sheffield Hallam University – Real Estate Investment and Management, Msc).

Od 2006 roku jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, w czerwcu 2010 roku uzyskał tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors). Posiada 9-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Współpracował z takimi firmami jak: IKEA, Carrefour, Dixons, Braaten+Pedersen, Quinlan Private, Neinver, Budrem czy PKP. Obecnie zajmuje się komercjalizacją centrów handlowych Agora w Bytomiu, Futura Park w Krakowie, Galeria Katowicka, Plejada Sosnowiec.

W tym samym czasie mianowana na stanowisko partnera została również Paulina Misiak, dyrektor usług reprezentacji najemców, Associate w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield. Misiak jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z 11-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !