Umowa wynajmu z marką Solar została podpisana na lokal o powierzchni 158 mkw. Solar to polska sieć sklepów z odzieżą, działająca na krajowym rynku od 1988 roku. Posiada ponad 80 sklepów i siedem outletów. Marka oferuje wysokiej jakości elegancką odzież w nowoczesnym, miejskim stylu.

TUI Travel PLC podpisała umowę wynajmu na lokal o powierzchni około 40 mkw. Sieć jest częścią jednej z największych firm turystycznych na świecie.

W Europie Centralnej pojawi się również butik Swiss, w ofercie którego znajduje się ponad 30 marek zegarków i 10 marek biżuterii.

Do głównych najemców Europy Centralnej należą już m. in.: Tesco (Extra), Castorama, Media Expert, H&M, KappAhl, Reserved, Rossmann, Kakadu i Super-Pharm.

Prace przygotowawcze na terenie inwestycyjnym i połączenia drogowe są na etapie ukończenia. Generalny wykonawca projektu zostanie wybrany na początku 2011 roku. Otwarcie centrum Europa Centralna planowane jest na 2012 rok.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Założona w 2005 roku firma Helical Poland jest spółką zależną Helical Bar plc, brytyjskiej firmy inwestycyjno. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !