Spółka ECC Management, zarządzająca CH Promenada w Warszawie podpisała umowę najmu z AmRest Coffee – operatorem sieci Starbucks. Kawiarnia ma się pojawić w galerii jeszcze tej wiosny. Będzie to pierwsza lokalizacja Starbucks na warszawskim rynku centrów handlowych. Lokal zajmie powierzchnię 100 mkw.

Kolejnym miejscem, w którym klienci będą mogli spróbować słynnej kawy jest gdańskie centrum handlowe Manhattan. Kawiarnia powinna zacząć funkcjonować w I kwartale br. Oprócz galerii handlowych firma AmRest inwestuje także w lokale w budynkach restauracyjnych. Za kilka tygodni ma być czynny punkt Starbucks w pobliżu Galerii Gryf w Szczecinie.

Pierwsza lokalizacja kawiarni Starbucks w Polsce przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 r. W 1971 roku firma Starbucks Coffee Company zobowiązała się do pozyskiwania i palenia najwyższej jakości kawy arabica. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie sprzedaży i palenia kawy. Kawiarnie Starbucks oferują szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffe Latte, Caffe Mocha czy tradycyjne espresso. Dostępne są także napoje miksowane z lodem Frappuccino w rozmiarach tall, grande oraz venti.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !