Wykonawcą obiektu jest spółka Warbud

W multipleksie o łącznej powierzchni 1,4 tys. mkw. powstaną cztery sale, w tym dwie przystosowane do oglądania filmów w technologii 3D. Będzie tam ponad 900 miejsc dla widzów. Kino Cinema3D od tygodnia funkcjonuje także w Galerii Twierdza w Kłodzku.

Galeria Leszno jest nowym obiektem handlowym, który powstaje przy al. Konstytucji 3-go maja, ul. Okrężnej i ul. 17 stycznia – tuż obok drogi wylotowej z Leszna w kierunku Wrocławia. Jej otwarcie zaplanowano na 12 maja 2011 roku.

Galeria Leszno oferuje 32 tys. mkw. powierzchni najmu – łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker. Na dwóch poziomach galerii handlowej o powierzchni 24 tys. m kw. znajdą się m.in.: supermarket Intermarche, sklep z branży RTV/AGD – Media Expert , salon sportowo-odzieżowy Sporting, dwupoziomowy sklep H&M , New Yorker , sklep obuwniczy Deichmann, drogeria Rossmann, salon odzieżowy Takko Fashion, trzy odzieżowe marki grupy LPP: Reserved, Cropp i House oraz ok. 90 sklepów i punktów usługowych reprezentujących lokalne, krajowe oraz międzynarodowe marki. Firma DTZ jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z kolejnymi zainteresowanymi markami.

Inwestorem projektu jest firma Agromex Development 2, a głównym wykonawcą – Agromex Development 1 Sp. z o.o. Za komercjalizację projektu odpowiada firma DTZ.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !