Nowy system będzie dostępny na całym świecie od 28 lutego 2011 roku. Jednak już dziś, można rozpocząć pracę z Dynamics CRM Online zakładając testowe konto na http://crm.dynamics.com. Usługa jest dostępna w 41 językach. Microsoft Dynamics CRM Online przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z platformy jest oferowany w promocyjnej cenie za miesięczny dostęp dla jednego użytkownika. Oferta ta jest skierowana do firm, które zamówią usługę do 30 czerwca 2011.

– Kluczem do sukcesu większości firm są specjaliści od sprzedaży. Microsoft Dynamics, oferując wiodący system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości Cloud Computing, redefiniuje pojęcie wydajności pracy. Nowy system dzięki znajomemu interfejsowi, usprawnieniu komunikacji i współpracy, uspójnieniu procesów oraz dostarczaniu danych w czasie rzeczywistym pozwala pracownikom działu sprzedaży zapewnić klientom jeszcze lepszy standard obsługi, a w efekcie skuteczniej konkurować na rynku – informuje Steve Ballmer, CEO firmy Microsoft.

Oparty na najnowszej wersji Microsoft Dynamics CRM 2011, Microsoft Dynamics CRM Online oferuje znajome narzędzia analityczne – usprawnia komunikację pomiędzy użytkownikami systemu i pozwala osiągać dużą produktywność.