Podczas tych kilku dni, w Galerii odbędą się prezentacje i warsztaty taneczne 15 krakowskich szkół tańca. Krakowianie będą mogli podziwiać różnorodne style, od klasycznego baletu i tańca towarzyskiego, poprzez gorącą salsę i Latino Dance, wyczynową capoeirę, aż po nowoczesny clip dance.

Gośćmi specjalnymi pokazów tanecznych będą finaliści programu „You can dance. Po prostu tańcz”: Paulina Figińska, nazywana Figą, oraz Gabriel Piotrowski. Tancerze wystąpią 22 i 23 stycznia o godzinach : 14.00, 15.30, 17.00, 19.00. Swoimi występami będą zachęcać klientów Galerii do wypróbowania własnych sił w tańcu oraz do uczestnictwa w zajęciach.

Pierwsze pokazy taneczne rozpoczną się w galerii w piątek 21 stycznia od godz.16.00, w sobotę 22 stycznia i niedzielę 23 stycznia impreza rozpocznie się o godzinie 13.00. Dodatkowo w godzinach otwarcia galerii w ciągu tych trzech dni trwania pokazów odbędą się targi tańca z ofertą 12 stanowisk krakowskich szkół tańca na poziomie – 1.

Galeria Krakowska to projekt należący do firmy ECE Projektmanagement Polska. Centrum handlowe zostało otwarte w roku 2006 w samym centrum miasta. Obiekt sąsiaduje z dworcem PKP, zlokalizowany jest blisko Starego Miasta. W galerii działa około 270 sklepów i punktów usługowych, w tym ponad 20 lokali gastronomicznych, zarówno lokalnych, jak i sieciowych, m.in.: Pijalnia Czekolady E.Wedel, Subway, KFC, Pizza Dominium, McDonald’s, Coffeeheaven oraz Burger King.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !