To już druga edycja wydarzenia. Zajęcia prowadzi dyrektor kina Helios w CH Alfa – Urszula Komsta.

– To bardzo ważne, aby dzieciaki zdawały sobie sprawę z tego, ile pracy wkłada się w realizację jednego filmu. Informacje takie jak jazd kamery czy kąt jej ustawienia są najpierw zawarte w scenorysach, czyli w serii naszkicowanych obrazków. To tak jakby film był najpierw narysowany. My widzowie zupełnie nie zdajemy sobie z tego sprawy – powiedziała Gazecie Wyborczej Białystok Urszula Komsta.

Alfa największe centrum handlowe regionu. Usytuowane jest u zbiegu ulic Mickiewicza i Świętojańskiej, w ścisłym centrum Białegostoku. Alfa to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zabytkowe budynki zostały włączone w nowoczesne wnętrze obiektu. Pod jednym dachem zgromadzono sklepy najlepszych polskich i zagranicznych marek; kawiarnie, restaracje, ściankę wspinaczkową oraz kino. Alfa to miejsce rodzinnych zakupów a także wypoczynku i rozrywki.

Inwestorem CH Alfa jest Grupa JWK, która powstała w 1997 roku jako polsko-norweska inicjatywa zajmująca się zarządzaniem, budową i sprzedażą projektów nieruchomowościowych w Polsce. Za sprawą strategii polegającej na pozyskiwaniu najlepszych lokalizacji w najbardziej atrakcyjnych regionach w Polsce, JWK ma zamiar stać się jednym z liderów sektora nieruchomości w Polsce. Grupa z sukcesem kończyła kilka inwestycji związanych z budową powierzchni handlowych i biurowych w Trójmieście, Olsztynie i Warszawie. W chwili obecnej, 350 tys. mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej jest na etapie deweloperskim. Bank ziemi i projekty w toku są aktywnie zwiększane. 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !