W ramach trzeciej edycji konkursu Shopping Center Awards Pasaż Grodzki z Jeleniej Góry został nominowany do głównej nagrody w kategorii Grand Prix (w tym przypadku liczy się całokształt działalności, a nie data oddania obiektu do użytku). Do tytułu pretendują: Agora Bytom oraz przemyskim Blue Park.

W skład jury tegorocznej edycji konkursu wchodzą: Patrycja Dzikowska, z Jones Lang LaSalle, Karina Kreja z CB Richard Ellis, Ewa Derlatka-Chilewicz z DTZ Polska, Katarzyna Michnikowska z firmy Cushman&Wakefield, Małgorzata Trzaskowska z Colliers International, Grażyna Melibruda, przedstawicielka King Sturge oraz Ewa Ściubidło z BOIG oraz Maciej Celmer reprezentujący spółkę Mallson.

Inwestorem centrum jest spółka Rank Muller, należąca do notowanej na warszawskiej GPW Grupy Kapitałowej Rank Progress. Spółka podpisała z Metro Group Asset Management umowę na zarządzanie Pasażem Grodzkim. Generalnym wykonawcą inwestycji, której koszt wyniósł 45 mln złotych, była spółka Erbud. Natomiast projekt wykonała Pracownia Projektowa i Konsultingowa B.P. Niebudek z Legnicy.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !