Wśród zaplanowanych na wiosnę 2011 roku otwarć sieci TK Maxx znajduje się salon w Parku Handlowym Batory w Bydgoszczy. Zajmie on dokładnie 1630 mkw. powierzchni sprzedażowej netto. Do niego dołączą kolejne punkty. Salon w Częstochowie będzie liczyć 2 178 mkw., a w Galerii Piast w Szczecinie 1 696 mkw. Dostęp do marki zyskają także mieszkańcy Radomia, gdzie zostanie otwarty sklep o powierzchni handlowej wynoszącej 2 265 mkw. Na liście wiosennych otwarć znajduje się również TK Maxx w Zabrzu (1 956 mkw.).

Przedstawiciele sieci nie zdradzają jeszcze dokładnych terminów otwarć. Szczegóły będą ujawniane w miarę postępowania prac przygotowawczych.

TK Maxx należy do europejskiej firmy Retail Group TJX Europe. Jesienią 2009 roku firma otworzyła cztery sklepy tej sieci w Polsce, tworząc w ten sposób 200 miejsc pracy. Pierwszy został otwarty we wrześniu 2009 roku w Czeladzi w Centrum M1. Po nim na handlowej mapie kraju pojawiły się kolejne placówki m.in. w Bielsku Białej, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Sieć w ubiegłym roku była laureatem nagrody Shopping Center Forum & Awards 2010, którą przyznali czytelnicy portalu Retailnet.pl. TK Maxx okazał się najlepszy w kategorii Debiut Roku.
 

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !