– Bardzo się cieszymy, że firma Diverse postanowiła otworzyć swój sklep w Galerii Victoria i tym samym dołączyła do silnego grona znanych polskich i zagranicznych marek, które są już obecne w naszym centrum handlowym – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail. – Jesteśmy przekonani, że nowy sklep Diverse odniesie taki sam sukces jak cała Galeria Victoria, którą odwiedza średnio ponad 50 tysięcy klientów w każdy weekend – dodał.

Galeria Victoria jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z towarzyszącą funkcją hotelową i mieszkaniową. Jest to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino (Cinema City). W dwupoziomowym kompleksie handlowym znajduje się supermarket Intermarché Super, około 120 sklepów ze znanymi markami odzieżowymi, park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 tys. mkw., sklep ze sprzętem elektronicznym Media Markt oraz liczne punkty usługowe rozlokowane na ponad 43 tys. mkw. powierzchni handlowej. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowanych zostało 1 390 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych. Budowa Galerii Victoria rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a jej oficjalne otwarcie miało miejsce 16 października 2010 roku. Wartość inwestycji wraz z planowaną częścią hotelową i mieszkaniową to około 95 milionów euro.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !