– Cieszymy się, że deweloper Odrzańskich Ogrodów zaufał nam, powierzając współpracę przy projekcie – mówi Alina Pękalska, project manager w firmie Retail Concept. – Po okresie wyczekiwania obserwujemy zwiększone zainteresowanie potencjalnych najemców projektami w średnich miastach, takich jak Kędzierzyn-Koźle. Najemcy dostrzegli duży potencjał drzemiący w tym drugim co do wielkości mieście Opolszczyzny.

Odrzańskie Ogrody to ponad 100 najemców znajdujących się na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej. Do dyspozycji przyszłych klientów będzie 750 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia centrum wyniesie 60 tys.mkw., całość zlokalizowana zostanie na działce 3,25 ha. Otwarcie obiektu przewidziano na III kwartał 2012 r. Inwestorem projektu Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu jest firma PA Nova.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !