Wojciech Ciużyński kierował firmą przez trzy i pół roku. W tym czasie Polnord zdobył pozycję jednej z dominujących firm deweloperskich w Polsce. Poza rozszerzeniem swojej działalności na rynku mieszkaniowym, Polnord stał się również znaczącym graczem na rynku nieruchomosci komercyjnych, w tym głównie biurowców. Pomimo, że Ciużyński odchodzi z firmy, będzie ją wspierał jako doradca.

Ponadto spółka poinformowała, iż Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 19.01.2011 r. powołała do składu zarządu spółki bieżącej kadencji Bartosza Puzdrowskiego, powierzając mu funkcję prezesa.

Pan Bartosz Puzdrowski, lat 40, od drugiej połowy 2008 r. do stycznia 2011 r. był dyrektorem w Quinlan Private Golub (obecnie działającej pod nazwą Avestus Real Estate) odpowiedzialnym za działalność firmy w Polsce oraz krajach nadbałtyckich. W tym czasie ustabilizował firmę, dostosowując jej skalę i sposób działania do nowej sytuacji rynkowej, a także uruchomił zawieszone projekty inwestycyjne firmy, takie jak np. najnowocześniejszy w Krakowie park biurowy Enterprise Park.

Polnord SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku – już jako przedsiębiorstwo wykonawcze – przyjmuje skróconą nazwę Polnord. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40. 
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !