Już 22 stycznia o godzinie 09.00 w CH Arkady Wrocławskie swój lokal otwiera Ski Team. – Miłośnicy narciarstwa i snowboardu znajdą tu najbogatszą na Dolnym Śląsku ofertę sprzętu – zapewniają przedstawiciele sklepu.

Nowy salon Ski Team, choć otwierany w drugiej części sezonu zimowego, zapewni ofertę wszystkich liczących się na rynku producentów nart, butów narciarskich, snowboardów, odzieży i akcesoriów w pełnej rozmiarówce. W sklepie obok działu narciarstwa zjazdowego znajdą się również działy poświęcone narciarstwu alternatywnemu, pozatrasowemu z freeridem i skitouringiem oraz coraz bardziej popularny sprzęt do narciarstwa biegowego i śladowego. Szczególny nacisk położony będzie na sprzęt zapewniający bezpieczeństwo na stoku, a więc kaski i inne akcesoria czołowych firm z branży.

To już ósmy sklep Ski Team w kraju.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !