Pierwszym prezentem była rezygnacja z podniesienia cen całego asortymentu oferowanego przez Ikea, pomimo zmiany wysokości VAT. 21 stycznia członkowie klubu Ikea Family zaproszeni są do sklepów na specjalny tort jubileuszowy. O kolejnych niespodziankach klienci będą się dowiadywać przez cały 2011 rok.

Od samego początku współpraca Ikea z Polską układała się pomyślnie. W 1984 roku Ikea otrzymała zgodę na rejestrację swojego biura technicznego w Polsce. Obecnie firma należy do grona kluczowych
zagranicznych inwestorów w naszym kraju. Sieć współpracuje ze swoimi dostawcami na bazie wieloletnich
kontraktów, dzięki czemu wielu z nich udało się przekształcić z niewielkich firm w potentatów
meblowych. Szwedzki koncern zapowiada dalszy dalszy rozwój nad Wisłą.

Ikea w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które rocznie odwiedzane są przez około 16 mln klientów. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego posiada również regionalne Centrum Dystrybucji, które obsługuje sklepy Ikeaw Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając meble i artykuły wyposażenia wnętrz do sieci Ikea na całym świecie.

Ikea poprzez firmę Inter Ikea Centre Polska przygotowuje, realizuje i kompleksowo obsługuje własne inwestycje komercyjne. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie.

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !