Trwa komercjalizacja projektu handlowego, który w pierwszym kwartale 2012 roku ma pojawić się we Wrocławiu u zbiegu ulic Poleskiej i Zielnej. Inwestycja to dwukondygnacyjne centrum handlowe powstające w samym sercu 16-tysięcznego osiedla mieszkaniowego. Powierzchnia galerii wyniesie 3 tys. mkw.

Teraz do listy najemców zostali dopisani kolejni. Sklep odzieżowy SNC oraz gabinety medyczne.

Do tej pory, na parterze centrum handlowego, lokal zarezerwował supermarket EKO. Obok pojawi się także: apteka, sklep odzieżowy, kwiaciarnia, punkt z prasą, kawiarnia/cukiernia. Natomiast pierwsze piętro zajmą gabinety masażu, siłownia i klub fitness.

Centrum handlowe przy Poleskiej i Zielnej zostało już wynajęte w ponad 90 proc. Wyłączna komercjalizacja i zarządzanie obiektem przypada firmie RetPro.

Zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami spółka RetPro Retail Property Management na rynku polskim obecna jest od roku 2006. Powstała jako połączenie dwóch firm – FP Fobos Property Zarządzanie Nieruchomościami oraz CANDI (Instytut Zarządzania Sklepem). 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !