Salon Martes Sport
Salony Martes Sport

Umowa pomiędzy firmami dotyczy sześciu lokalizacji zarządzanych przez Rank Progress: Galerii Tęcza w Kaliszu, Galerii Świdnickiej, Twierdzy Kłodzko, galerii w Skarżysku-Kamiennej, galerii w Krośnie oraz galerii w Chojnicach.

Jak powiedział Piotr Kowalski, dyrektor działu komercjalizacji Rank Progress SA, umowa to sukces obu stron i realizacja strategii opierającej się na rozszerzaniu współpracy z partnerami i najemcami. – Najemcy są zadowoleni z obrotów i decydują się na wynajem kolejnych powierzchni w realizowanych przez nas centrach, zaś my jako deweloper powierzchni komercyjnych zyskujemy w imieniu naszych klientów atrakcyjne marki – dodał Piotr Kowalski.

Martes Sport to producent oraz importer odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatruje placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Newland. Martes Sport ma swoje salony firmowe z markowymi artykułami sportowymi do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w całym kraju, m.in. w: Galerii Piastów w Legnicy oraz w Galerii Twierdza w Zamościu. Łącznie sieć sklepów w Polsce reprezentuje ponad 9 tys. mkw. powierzchni sprzedażowej. Umowa z Rank Progress to zwiększenie powierzchni o kolejne prawie 2,5 tys. mkw.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !