Gatta jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów wyrobów pończoszniczych. W ofercie firmy znajduje się zarówno kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet, jak również kolekcja bielizny dla kobiet i mężczyzn, bawełniane rajstopy dla dzieci oraz odzież sportowa.

Sklep będzie miał powierzchnię 33, 9 mkw.

Właścicielem marki Gatta jest producent wyrobów pończoszniczych firma Ferax. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Produkty marki Gatta dostępne są w 70 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Centrum handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy
ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy. Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublina, Terespola, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, tj. Sulejówka, Międzylesia, Wawra, Rembertowa czy Anina. Powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. m kw., z czego znaczną część zajmuje hipermarket Real. Do dyspozycji Klientów King Cross Praga oddaje 70 punktów usługowo-handlowych, dzięki którym możliwe staje się załatwienie wielu potrzeb codziennego życia w jednym miejscu.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !