Sieć salonów Badura liczy ok. 22 salonów. Firma powstała w 1982 roku jako niewielki zakład rzemieślniczy, w którym produkowano buty w sposób tradycyjny, tzn. każda para była wykonywana ręcznie. Dziś Badudra jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, którego artykuły dostępne są w kraju i zagranicą. W ofercie firmy znajdujesię zarówno obuwie damskie i męskie, galanteria oraz akcesoria. Prezesem firmy jest Tomasz Grodecki. Marka prowadzi także sprzedaż internetową. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób. Staranność wykonania i atrakcyjne wzornictwo sprawiają, iż Badura to znana i ceniona marka, która tworzy z myślą o odbiorcach aktywnych i dynamicznych, a zarazem ceniących komfort oraz elegancję.

W Centrum Galaxy klienci mogą skorzystać z oferty 190 sklepów różnych branż oraz hipermarketu Real. Średnio miesięcznie do Galaxy przychodzi 1,3 mln klientów. Centrum jest zaprojektowane jako dwie zwarte prostopadłościenne bryły. Bryłę główną stanowi trzykondygnacyjny budynek handlowo-usługowo-rozrywkowy z parkingiem podziemnym. Drugą bryłę stanowi wielokondygnacyjny parking łączący się z budynkiem głównym poprzez przewieszenie nad lokalnym układem komunikacyjnym. W centrum znajduje się pięciopoziomowy parking z ponad 700 miejscami, a dodatkowe 600 miejsc czeka na zmotoryzowanych klientów w garażu podziemnym.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !