Seria 600 umożliwia odtwarzanie obrazu z różnymi współczynnikami proporcji, w tym na monitorach panoramicznych o wysokiej rozdzielczości. Oglądanie jest możliwe także bezpośrednio na urządzeniach mobilnych z połączeniem internetowym. System ma zwartą konstrukcję, która zmniejsza zakres czynności serwisowych i obniża koszty utrzymania systemu.

Urządzenia serii 600 są łatwe w instalacji i obsłudze, dlatego nie wymagają specjalnego przeszkolenia. Użytkownik musi je tylko podłączyć i wybrać język, a rejestracja rozpoczyna się automatycznie.

Sterowanie jest realizowane za pomocą klawiatury, myszy, pilota na podczerwień lub bezpośrednio z panelu przedniego urządzenia. Dostarczane bezpłatnie z urządzeniem oprogramowanie Control Center PC umożliwia połączenie ze sobą kilku takich urządzeń i ich centralne sterowanie. Wszystkie można obsługiwać z jednej klawiatury IntuiKey. Oprogramowanie Control Center umożliwia także sterowanie innymi cyfrowymi rejestratorami wideo firmy Bosch.

Rejestrator wizyjny serii 600 jest dostępny z lub bez nagrywarki DVD oraz pamięcią masową o różnej pojemności. Efektywna kompresja H.264 znacznie zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości i pojemności pamięci, a jednocześnie zapewnia znakomitą jakość obrazu. Umożliwia rejestrację w czasie rzeczywistym z rozdzielczością CIF na wszystkich kanałach równocześnie. Jeżeli niezbędne jest wychwycenie drobniejszych szczegółów, możliwa jest także rejestracja z rozdzielczością 2CIF lub 4CIF.

Funkcja „Smart Search” (inteligentne wyszukiwanie) umożliwia szybkie odnalezienie ważnych zdarzeń w zarejestrowanym materiale wideo poprzez szukanie zmian w wybranym obszarze.

Rozwiązanie do zarządzania rejestracją wideo nadaje się do różnych zastosowań o małej i średniej skali, na przykład w sklepach, hotelach i firmach.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 213 osób reprezentujących 122 firmy.

Zapraszamy do udziału !